Romania Turistica | 100% Turism Romanesc



Promovăm unități de cazare și oferte de sezon

Programul Special “Vacante la Tara”

Postat de romaniaturistica

Data adaugarii: 12.04.2010 19:04

Judet: -

Localitate: -

Vizualizari: 861

Programul Special “Vacante la Tara”

11 Aprilie - 18 Iunie 2010, Editia a XV-a


La 11 Aprilie a inceput a XV-a editie a Programului Special "Vacante la Tara", un produs al ANTREC Romania prin care se ofera posibilitatea petrecerii unei vacante in satele romanesti la tarife promotionale, care pe parcursul ultimilor doi ani au ramas neschimbate.

Programul se desfasoara pana pe 18 Iunie 2010 si consta intr-un pachet promotional de 6 zile / 5 nopti cazare in camera dubla (duminica – vineri), la urmatoarele tarife:

- Pensiuni de 2 margarete = 150 LEI / pers / sejur 5 nopti cazare

- Pensiuni de 3 si 4 margarete = 195 LEI / pers / sejur 5 nopti cazare

Si in acest an multe pensiuni ofera ca bonus mic dejun traditional (branzenturi, oua, dulceata , miere, chec, s.a.)

La program s-au inscris unele dintre pensiunile ANTREC din judetele: Alba, Arges, Brasov, Constanta, Covasna, Gorj, Maramures, Neamt, Suceava, Sibiu, Vrancea.

Ospitalitatea gazdelor, frumusetile naturale ale zonelor şi bucataria specifica traditionala au fost intotdeauna argumente ale succesului programelor ANTREC.

Filiale

Localitati

Contact

Telefon

Alba

Albac

alba@antrec.ro

0358.103.645

0722.181.626


Garda de Sus







Arges

Rucar

arges@antrec.ro

0744.370.666


Dragoslavele




Arefu




Corbei







Bihor

Remeti

bihor@antrec.ro

0259.416.313


Baile Felix




Baile 1 Mai




Vartop




Remetea




Pietroasa







Braşov

Bran

brasov@antrec.ro

0268.236.355

0788.422.097

 

Bunesti

 



Fundata



 

Moieciu de Sus

 



Moeciu de Jos



 

Poiana Marului

 



Prejmer




Rasnov




Sacele




Teliu




Vama Buzaului




Zarnesti







Constanţa

Costinesti

constanta@antrec.ro

0241.759.473

0722.745.987


2 Mai







Covasna

Turia-Balvanyos

covasna@antrec.ro

0267.361.130





Gorj

Tismana

gorj@antrec.ro

0253.223.081


Baia de Fier




Rucu




Pestisani







Maramures

Botiza

maramures@antrec.ro

0262.334.107


Poienile Izei







Neamt

 Alexandru cel Bun (Viisoara)

neamt@antrec.ro

0233.234.204


Piata Neamţ




Filioara - Agapia




Bicazu Ardelean




Tarcau




Targu Neamt




Pipirid




Durau - Ceahlau







Suceava

Poiana Stampei

suceava@antrec.ro

0230.374.558


Vama







Sibiu

Gura Raului

sibiu@antrec.ro

0269.571.036


Orlat




Sibiel




Rasinari







Vrancea

Lepsa

vrancea@antrec.ro

0237.673.049

0722.491.665



Comentarii

Pentru a putea adauga comentarii va rugam sa va autentificati(partea dreapta-sus a paginii).