Romania Turistica | 100% Turism Romanesc

Promovăm unități de cazare și oferte de sezon

Angajam personal administrare cabană

Tip: Oferta

Postat de agentie

Data adaugarii: 21.09.2017

Data expirarii: 29.10.2017

Judet: DAMBOVITA

Localitate: MOROENI

Expirat

Vizualizari: 5010

Ultima modificare: 21.09.2017 15:23 De catre: agentie

Angajam personal administrare cabana

Angajăm persoană sau cuplu pentru administrare pensiune - cabană turistică.

Se asigură carte de muncă, calitatea de asigurat la sistemul de pensii și casa de asigurării de sănătate.

- Salariu de încadrare minim pe economie - perioadă probă obligatorie de 3 luni, urmând ca salariu a fi majorat progresiv, se decontează carburantul consumat în interes de serviciu și îndeplinirea atribuțiilor.

Cerințe:

- Buni gospodari, persoane curate și îngrijite, fără cazier judiciar sau fiscal, capacitate de autogospodărire, cunostințe operare pc, etc.

Responsabilități:

- Îngrijrea clădirilor, incintelor, cunostințe temeinice privind intervenția și reparația instalațiilor sanitare, electrice, încălzire, lucrări de zidărie, tâmplărie, îngrijire spații exterioare, curții, spații verzi, întreținere spații sportive-agrement, împrejmuire, etc

- Aprovizionarea cu materiale și necesar de funcționare;

- Întreținerea și păstrarea curățeniei în spațiile de cazare și masă, prepararea mancării si servire grupuri restrânse.

- În situația grupurilor numeroase se va suplimenta personalul cu o cameristă, bucătar și femeie de serviciu sau muncitor necalificat

2 posturi libere – Cabana Cerbul Brătei

2 posturi libere – Cabana Vânătorul Dobrești

Recomandări:

Posesor permis B, masină, recomandare de la ultimul loc de muncă sau unitate turistică similară, diplomă de adminsitrator pensiune sau cabanier

Cv-urile se trimit la adresa contact@romaniaturistica.ro

Interviul și proba practică vor avea loc la sediul locației desfășurării activității turistice. Persoanele selectate vor fi contactate în vederea susținerii interviului și probei practice la fața locului-adresa cabanei.

Comentarii

Banner 728 X 90 px – 1 000 Ron/lună, ptr. contract de minim 3 luni

Banner coloana 200 X 200 px - 350 Ron/lună, ptr. contract de minim 3 luni