Romania Turistica | 100% Turism Romanesc

Promovăm unități de cazare și oferte de sezon

Angajăm Agenți de marketing și Redactori zonali

Postat de adminsite

Data adaugarii: 31.10.2012

Data expirarii: 30.03.2021 Expirat

Vizualizari: 2926

Ultima modificare: 27.01.2021 14:48 De catre: administrator

România Turistică – Efectuează selecție pentru funcțiile de Agenți de Marketing și Redactori zonali.

Judete vizate: Alba, Argeș, Arad, Brasov, Bacau, Bihor, Bistrita-Nasaud, Braila, Buzau, Cluj, Covasna, Caras-Severin, Constanta, Dambovita, Dolj, Galati, Gorj, Iasi, Ilfov,  Harghita, Hunedoara, Maramures, Mures, Mehedinti, Neamt, Prahova, Sibiu, Salaj, Suceava, Satu Mare, Timis, Tulcea, Valcea, Vrancea si Municipiul Bucuresti.

Cerințe: Să participe la toate manifestările locale, cu caracter turistic, cultural, etnografic, gastronomic, etc care se desfășoară în zona de responsabilitate (județul arondat).

Atribuții:

- Să efectueze în portalul de turism www.romaniaturistica.ro, înregistrarea tuturor unităților turistice cu funcțiuni de cazare, alimentație publică, agrement, transportatori etc;
- Colectare date despre patrimoniul județului și oferta turistică a zonei, conform fișei prezentată de angajator.

Notă:
- Experiență în vânzări: minim 1 an, cunostințe operare PC, posesor mașină auto, disponibilitate la deplasări în județ, zona limitrofă și țară.

- În vederea persoanelor care vor fi selectate, vă precizăm că interviul va avea loc la sediul redacției situat în Municipiul Brașov.

Pachet Salarial: 2 350 Ron/lună + comision cedat 30 % din realizări.

Obligatoriu 90 de zile - perioadă de probă, contract de muncă, înregistrat la ITM prin Revisal.

Plafon de realizări impus ptr. agenți vânzări: minim 2 000 Ron/lună.

CV-urile se trimit la următoarea adresă de e-mail: revista_romania_turistica@yahoo.com sau contact@romaniaturistica.ro

Vă rugăm insistent nu depuneți CV, dacă nu corespundeți.

Comentarii

Banner 728 X 90 px – 1 000 Ron/lună, ptr. contract de minim 3 luni

Banner coloana 200 X 200 px - 350 Ron/lună, ptr. contract de minim 3 luni